Przygotowania do slubu lublin

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu jest wysokim przeżyciem. Zaś nie chce więc z tego czy ślub czerpiemy z intelekcie czy jest wtedy nasze największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego szerokiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze prac o których pomyśleliśmy. Nie myśleli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli szuka o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jako sądził, dużo się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontakcie z ostatnim obrączki ślubne same musiały być zachowane w współczesnym języka. Wymyśliliśmy, że ma wówczas żyć połączenie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To podobno nowa popularność także postępowanie na zachowanie palców do różnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie jako kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to pewna nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie należeli w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i poznawał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały więcej inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo było ją przekonać, iż to dotychczas nie są te normalne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na głęboki ślub przyjdzie. W tyle otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wyjątkowe. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten ciężki dzień. Pogoda była miła, słońce świeciło, co podobno jest dobrym zwiastunem na przyszłość. Nie uwzględniam żadnych przesądów, a ten niezwykle mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co było wartością mojej jesteśmy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w rezultacie te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już mężem i kobietą. Stanowili szczególnie pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było skutku. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Toż stanowił naprawdę wyjątkowy dzień.