Przedluzanie wlosow elblag cennik

wentylacja przemysłowa

Przedłużanie włosów jest coraz popularniejszą metodą wśród kobiet, żebym ich włosy zyskały piękny, kredyty i pełny wygląd. Ten styl jest brakiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele form tego sposobu, w relacje od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z form daje inne produkty.
Jedną z najstarszych dróg jest forma keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zamknięta w skórze keratyna zawierająca właściwości regenerujące jest stawiana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy odpowiedniej pielęgnacji uważa się trzy, cztery, a nawet pięć miesięcy.
Niezwykle przystępną formą przedłużania włosów jest metoda na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich niskich obrączek. Stanowi ostatnie strategia dla osób, jakie nie mają zdolności do alergii, gdyż obrączki zrobione są z metalu. Mikroringi prowadzone są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Ważną korzyścią tej technologie jest zabieg oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość pewny sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt trzyma się od trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka potrafią być dodatkowo wykorzystane, jednak przydatna jest wtedy zmiana obrączek na kolejne.
Kolejną drogą jest metoda na ultradźwięki, która polega na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Zajmuje się ją do włosów cienkich i zniszczonych. Czas noszenia jest nawet sześć miesięcy, a rezultat jest całkowicie niewidoczny. Wadami tej formy jest piękna wartość oraz ważniejszy i łatwo niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, które planują sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na szczególne okazje zalecana jest forma clip on/off, która jest i najprostszą, ale i najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Cechą jest mała cena zabiegu, piękny efekt na rozpuszczonych włosach i szybka jednorazowa zmiana swojego wyglądu.