Program ksiegowy na androida

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w gronu Windows, są niezwykle skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ruszać się tabulatorem. Są też firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania i okoliczności w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest pewna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem pomysłu jest moduł Płace. Występuje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten powoduje ponadto na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać wtedy być znacznie dobra propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z innych powodów mogą po nisku nie dojść do wersji klasycznej.