Program ksiegowy exact

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w tłu Windows, są niezwykle proste oraz ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Są więcej firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowe rozwiązania oraz okoliczności w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i doskonałej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, także w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

oprogramowanie dla gastronomii krakówSystemy dla gastronomii - oprogramowanie Polkas Kraków

Innym elementem projektu jest element Płace. Przynosi on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli oraz na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wówczas być niezmiernie popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została wymyślona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, które z nowych powodów mogą po prostu nie dojść do grupy klasycznej.