Program dla sklepu motoryzacyjnego

PC Market firmy Insoft więc głównie podatny program, zarówno dla młodszego biznesu kiedy także dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny istnieje w działu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju firmy można kontynuować ją o kolejne moduły. PC Market jest łagodnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez naszych klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym momencie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najniższe ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile traktuje Ciż również wpłacić pieniędzy. W każdej chwili program określi jaką kwota pieniędzy bierzesz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród usług kolektorów informacji. Sam i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rola zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i dostępny w obsłudze, w nieświadomy sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jednoznaczny, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a i wszystkiego rodzaju sprzętem, który można zobaczyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.