Mity nt ciazy

Większość pań z niecierpliwością wyczekuje momentu, kiedy będą mogły wraz ze prostym partnerem powiększyć rodzinę o małego obywatela. Większość kobiet spogląda ale z strachem na ten konieczny stan ich życia, pamiętając fakty i mity o ciąży, które słyszały przez wszystkie własne mieszkanie. W tym artykule postaramy się przedstawić fakty i mity o ciąży, aby raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości i obawy przyszłych mam.

Nie wieszaj firanek ani zasłon – PRAWDA. Chociaż idzie to skrajnie irracjonalnie, jest wtedy prawo. Lekarze przyznają, że duże trzymanie rąk w głowie może uczynić nie właśnie do stworzenia zaburzeń cierpliwości i wymagających upadków oraz omdleń, ale też do naciągnięcia więzadeł, na których zawieszona jest macica, co mówić może do dużych zagrożeń wybiera.
Nie niepokój się, bo dziecko będzie żałosne i marudne – PRAWDA. Hormony stresu, które w okresie ciąży są produkowane przez organizm kobiety, przenikają także do ciałka dziecka. Więc w czasie ciąży trzeba starać się tymże szczególnie zabiegać o swój nastrój, starać się nie denerwować a w siłę możliwości sugerować się domowym, relaksacyjnym zabiegom, takim kiedy na dowód czytanie ulubionej książki. Wtedy hormony szczęścia udzielą się i dziecku i w kar będzie ono lepsze.
Nie nieś łańcuszka, aby dziecko nie owinęło się pępowiną – FAŁSZ. Zjawisko okręcenia się dziecka w pępowinę jest spowodowane wieloma czynnikami, między innymi ważną aktywnością nienarodzonego dziecka w łonie matki. Jednak mienie biżuterii nie jest na to żadnego wpływu.
Nie przyjmuj wyprawki przed urodzeniem – FAŁSZ. To jedynie i tylko zabobon, w smaku bardzo uciążliwy, ponieważ zakupienie wszelkich niezbędnych produktów dla nowego domownika będzie poważnym odciążeniem dla innych rodziców, którzy zmęczeni porodem i grami związanymi z przyjęciem nowego członka rodziny mogą bezpośrednio w świecie nie nosić na toż czasu. Co dużo, niezmiernie ważne jest wypranie ubranek dziecka przed prawem ich po raz pierwszy, aby substancje, którymi ciuszki są nasączone, nie spowodowały uczulenia wrażliwej skóry noworodka. Dlatego zakupienie wyprawki przed narodzinami potomka może żyć podaj postrzegane jako czynnik niezbędny. Jedynym ograniczeniem pewno stanowić wyłącznie nieznajomość płci dziecka.
Nie ulegaj tyłem do kierunku jazdy, bo dziecko ułoży się pośladkowo – FAŁSZ. To przesąd taki tenże, kiedy w wypadku łańcuszka na szyi w terminie ciąży. Dziecko może stworzyć się pośladkowo w wszelkiej chwili, bawet już w punkcie porodu a więc bez wielkiej przyczyny. Natomiast na pewno okazją nie będzie wchodzenie w autobusie czy tramwaju tyłem do punktu jazdy.