Krajalnica gastronomiczna stalgast

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka markę oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest stosunkowo przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to wynik, przeznaczony do krojenia przede wszystkim nowego sposobie wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem że żyć brany zarówno do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bystra i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sumie bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i dokonane z naprawdę trwałych, popularnych w oczyszczaniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i warunki sanitarne. Każdy temat tego dania, który zawiera pewną relację z żywnością, jest wykonany z elementów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dość płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz liczył tego punktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć urządzenie do tego, by znów pracowało "jako inne".