Krajalnica alexis

Wszyscy lubimy narzędzia oraz maszyny, jakie w jakikolwiek sposób wyręczają nas w produkcji, albo chociaż ułatwiają pracę. Jednym z takich urządzeń, które pomaga pracę gościowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, iż stanowi obecne nieodzowne urządzenie gastronomiczne, które jest niezbędne w wszystkiej placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a oraz w polach domowych.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/oprogramowanie-dla-przemyslu/

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie jest takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, ponieważ nie posiada takiej konieczności, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych efektów. Więc bezcelowe byłoby kupowanie niezliczonej miar produktów spożywczych, gdy to chodziło w okresach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę dużej dawek konsumentów zgromadzonych w interesie. Pokroi towar w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za usługą niej kroić produkty miękkie, jak i małej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest głupia oraz mocna.

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w własnej budowie posiada ostrzarkę, która daje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi efekt w podobne plastry o grubości do 16 milimetrów. Danie jest oszczędne w obsłudze i wygodne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż wpływa ona na prawdzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy mając z rączki dołączonej do stołu. Danie jest niezwykle zdrowe i przyjazne dla zdrowia, gdyż całe jego tematy, które stykają się z krojoną żywnością spowodowane są ze zwykli nierdzewnej. Co daje, iż nie jest szans ku temu, by powstała rdza na scenach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są każde składniki krajalnicy, a zatem można ją wolno myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja oraz duża możliwość zdemontowania krajalnicy.