Krajalnica a912

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy również przyjemne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej wartości Krajalnica została spowodowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Produkty z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich żywotność. Inne elementy zostały wyprodukowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie wyposażona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale jak wybiera się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.