Badania i rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój skład w kajecie. W tym tymże, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Ale jego interes nie miał tylko owoców oraz materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej rzeczy?

programy księgowe rankingJak sprawdzić rozmiar firmowej bazy danych w programie Comarch ERP Optima? | Systemy ERP | POLKAS

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz podawany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i produktów. Przedstawia się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz stanowią świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.